Відділ освіти Сколівської районної державної адміністрації

Новини

Психолого-педагогічний консиліум

Дата створення: 15:14 19.11.2019

Однією із сучасних форм роботи у шкільному середовищі є організація та проведення психолого-педагогічного консиліуму. В ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» така форма діяльності педагогічного колективу вже стала  невід’ємною частиною системи науково-методичної  роботи.   

Тексти «нової природи»

Дата створення: 13:58 15.11.2019

13 листопада 2019 року на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» відбулася зустріч вчителів української мови та літератури із Ганною-Марією Богосвятською, кандидатом філологічних наук, доцентом, завідувачем кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 

Мова єднає всіх!

Дата створення: 17:29 11.11.2019

Щорічно, 9 листопада, День писемності та мови гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Адже кожен народ поважає себе лише тоді, коли плекає рідне слово.

Запрошуємо вас на святкові урочистості

Дата створення: 11:04 07.11.2019

Запрошуємо вас на святкові урочистості з нагоди Дня писемності та мови і відкриття ювілейного XХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика, які будуть проходити 08 листопада 2019 року в смт.Верхнє Синьовидне Сколівського району, на батьківщині засновника конкурсу, відомого українського мецената (корпус №1 Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст., вул. Грушевського,13).

Повноваження та зміст діяльності КУ «Сколівський ІРЦ»

Дата створення: 10:21 07.11.2019

Кількість осіб, що потребують психолого-педагогічної допомоги, підтримки та супроводу постійно зростає. Це зумовлює створення абсолютно нової моделі надання комплексної психолого-педагогічної допомоги, що сприятиме реалізації ефективної адаптації, реабілітації та соціалізації осіб з особливими потребами в умовах сучасного суспільства. Визнання інклюзії як ключової передумови для забезпечення права на освіту активізувалось впродовж останніх років і закріплене в Конвенції про права осіб з інвалідністю – першому обов’язковому для всіх держав документі, що містить концепцію інклюзивної освіти.

Навчаються вчителі початкових класів

Дата створення: 15:29 30.10.2019

З 28 жовтня в районі розпочалися навчання для вчителів початкових класів,що працюватимуть в Новій українській школі в наступному навчальному році. Говорили про радості та труднощі нової освіти,концепцію НУШ,нові ролі й завдання вчителя. Дякую початківцям за активність на тренінгах!

Визначення об’єктивних факторів та сфер розвитку дитини

Дата створення: 12:28 28.10.2019

Півтисячі українських інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) отримали доступ до п’яти всесвітньо визнаних та адаптованих методик для діагностики дітей з особливими освітніми потребами. Нові методики, якщо правильно ними користуватися, дають повну картину про сильні і слабкі сторони дитини, її освітні потреби.  Практичні психологи КУ «Сколівський ІРЦ» пройшли інтенсив для користувачів по роботі з комплектом діагностичних методик для ІРЦ,  успішно склали іспит  та отримали сертифікати. Отримання сертифікату дає право на користування комплектами методик для діагностики дітей з особливими освітніми потребами.

Cемінар вчителів української мови та літератури Тухлянського освітнього округу

Дата створення: 11:44 28.10.2019

24 жовтня 2019 року на базі Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. №1 відбувся семінар, у якому взяли участь вчителі української мови та літератури Тухлянського освітнього округу, Храмченко О.О., методистка відділу освіти Сколівської РДА,  Стефанишин М.І., керівниця Тухлянського освітнього округу.         

Зустріч з представниками всеукраїнської громадської організації «Cactus»

Дата створення: 17:34 24.10.2019

У суботу, 19.10.2019р в ОНЗ « Сколівська академічна гімназія» відбулася зустріч гімназистів з представниками всеукраїнської громадської організації « Cactus», метою якої є освіта української молоді у сферах прав людини, світових проблем, громадської відповідальності та проєктного менеджменту. Отримані знання учасники трансформують у власних соціальних проєктах,які спрямовані на забезпечення позитивних змін в суспільстві.

Створення нового освітнього простору рівних можливостей для всіх дітей

Дата створення: 16:09 21.10.2019

Не можна вимагати від дитини неможливого – до певного рівня і певного кола знань різні діти йдуть по різному.