Сьогодні 122 юнаки із 17 ЗЗСО району взяли участь у навчально-польових зборах, які проходили на стрільбищі військової частини А 2847 м. Стрия. Метою зборів є необхідність теоретичної, практичної, фізичної і психологічної підготовки учнівської молоді до захисту Вітчизни і проходження військової служби у Збройних Силах України, створення умов для формування та удосконалення життєво необхідних знань, вмінь і навичок, високої патріотичної свідомості.

Учасників урочистого відкриття привітали заступник голови  Сколівської  районної державної адміністрації Василь Білинець, військовий комісар районного військового комісаріату Руслан Мацигін, начальник відділу освіти Любомир Губиш та завідувач районного методичного кабінету Ліліана Іванютенко. Інструктаж з ТБ провів методист районного методичного кабінету Володимир Джус.

Майбутні захисники поповнили свої знання з основ захисту Вітчизни, спробували себе у різних видах військових змагань, підіймалися по тривозі, прийняли участь у стрільбі з АК.