Спілкуємось віртуально

28 серпня 2020 року відбулася онлайн-зустріч керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів району. Модератор заходу -  методист районного методичного кабінету Готиш Світлана Іванівна.

У спілкуванні взяли участь 24 учасниці. Обговорювалися питання особливостей організації освітнього процесу в початковій школі в новому навчальному році,навчально-методичного забезпечення в Новій українській школі,організації виховної роботи та педагогічної рефлексії в умовах карантину. Зустріч дала можливість  педагогам розширити власні знання про роль сучасного вчителя в успішній реалізації Нової української школи в умовах карантину, в оцінюванні учнів та розвитку їх творчих здібностей. Адже формування у здобувачів освіти уміння вчитися з використанням інформаційних технологій ,а в учителів-забезпечувати цей процес ,а також  питання теорії та практики впровадження концептуальних засад Нової української школи є пріоритетними завданнями закладів освіти в 2020-2021 н.р. В онлайн- форматі учасниці заходу проявили активність, креативність, продемонстрували інтенсивність групової взаємодії, ділились особистим досвідом, професійними знаннями і вміннями.