A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

«Під одним небом»

Дата: 04.07.2019 09:02
Кількість переглядів: 122

02 липня 2019 року освітяни нашого району  приймали на  Сколівщині делегацію педагогів-новаторів Азербайджанської Республіки,  в складі якої був Боюкага Мікаіллі, директор освітнього центру «EDUCENTER». Наші колеги мали змогу побувати в комунальній установі  «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр», зустрітися з директором Наталією Диміцькою, яка розповіла їм про роботу колективу та  супровід  дітей з особливими освітніми потребами.

     Згодом досвідом своєї роботи та педагогічного колективу поділилася Марія Бальо, директор ОНЗ «Сколівська академічна гімназія». Вона  провела цікавий та змістовний  екскурс  закладом освіти, звернула увагу на новий формат швидкого професійного розвитку.

      Гості відвідали  історико-краєзнавчий  музей «Сколівщина», директор якого Тетяна Зінкевич провела розширену екскурсію. Боюкага Мікаіллі, письменник,  журналіст і публіцист, подарував для музею   авторську книгу «Під одним небом» про українську культуру.

      Освітяни Азербайджанської Республіки  надовго запам’ятають зустріч із  вихованцями Сколівської дитячо-юнацької спортивної школи, адже юні спортсмени  разом зі своїм тренером по боксу Миколою Диміцьким продемонстрували фрагмент тренування.  Також гості побували в громадській організації «Спортивний клуб Гепард-Сколе». Юні тхеквондисти показали вправи по самообороні, а тренер Ростислав Філь розповів про успіхи своїх вихованців.

         Делегація побувала у Крушельницькому лісництві НПП «Сколівські Бескиди», де Сергій Масендич розповів про тісну співпрацю із закладами освіти району та спільні досягнення. Гості мали можливість побачити найбільший герб України,  створений з кипарисовика, який 11 квітня 2019 року визнано новим рекордом України. На згадку наші колеги отримали у подарунок ароматний карпатський чай.

       На завершення делегація побувала на екскурсії  в  історико-ландшафтному комплексі  «Тустань», що є  в  складі природного національного парку «Сколівські Бескиди». Перебуваючи на території скель, відвідувачі могли відтворити в своїй уяві складні форми дерев’яної забудови та  захопитись  чудернацькими кам’яними витворами природи.

       Враження найкращі.  Надзвичайно корисно, цікаво, пізнавально. Є безмежне бажання зустрітися ще раз.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора