A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

З Днем працівника освіти!

Дата: 04.10.2019 09:02
Кількість переглядів: 92

Шановні працівники освіти Сколівщини!

         Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

         Кожної першої неділі жовтня країна вбирається у яскраві барви квітів, повниться життєрадісними мелодіями і щасливим успіхом дітвори.

         Відзначення Дня працівника освіти – це насамперед нагода скласти слова щирої подяки вчителеві за його натхненну та самовіддану працю.

         Педагог причетний до творення інтелекту, без якого є неможливий поступ суспільства.

         Праця вчителя спрямована у завтра; у плеканні гідної зміни майбутніх свідомих громадян вчитель знаходить сенс свого життя.

             Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхнена праця, що збагачує світ знаннями, милосердям, людяністю. Ваша мудрість та жертовність зберегли і примножили найкращі традиції, возвеличили значення вчителя – провідника вічних вселюдських цінностей.

              Окремі слова вдячності за самовіддану працю вам, шановні сивочолі ветерани освітянської ниви! Ви, сумлінно виконуючи свій професійний обов’язок, вчили нашу юнь пізнавати й опановувати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

               Щира подяка всім педагогам району за самопожертву і щоденну самовіддачу, любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

                Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаємо кожному із вас щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

 

Олена Урдей, начальниця відділу освіти  Сколівської РДА.

Йосип Марусяк, голова Сколівської РО профспілки працівників освіти та науки України.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора