A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Зустріч учнів Кам’янецького ЗЗСО І-ІІ рівня із практичним психологом Марією Гуралів

Дата: 29.11.2019 09:03
Кількість переглядів: 94

Безпечне освітнє середовище - це наявність у ньому умов навчання, комфортної міжособистісної взаємодії учнів, яка сприяє їх емоційному благополуччю. Тому 27 листопада 2019р. учні Кам’янецького ЗЗСО І-ІІ рівня – філії ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» зустрілися з практичним психологом Марією Гуралів.

У 1 класі з інклюзивним навчанням психолог провела ігри, вправи, які дали можливість дітям вчитися спілкуватися з однолітками, висловлювати власні почуття, думки, діти набули навичок доброзичливої взаємодії в класі, які необхідні для маленьких учнів НУШ. Завідувач філії Стефанів Л.Б., асистент вчителя Кавчинська М.І. та психолог проаналізували роботу з дитиною з ООП та проблемні питання інклюзивного навчання.

У 2 класі діти працювали із застосуванням методів арттерапії, вчилися висловлювати думки за допомогою малюнка.

У 5 класі учні визначали свій рівень самооцінки, вивчали методи самодопомоги та виконали вправу «Конверт проблем», розвивали процеси мислення.

Окрім цього, психолог Гуралів М.І., заступник директора гімназії в освітньому окрузі Михайлишин О.Д. відвідали урок літературного читання у класі – комплекті, який провела Дмитрів О.Д., та заняття з шахів, на якому з дітьми працював  Дмитрів Д.М.

Михайлишин О.Д. ознайомила педагогів із платформою «Мій клас», інструментами формуючого оцінювання.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора