Світле свято Великоднє

Великдень – це найбільше релігійне свято, яке відзначають навесні. У цей день, згідно з християнською легендою, воскрес Ісус Христос після того, як його було розіп’ято на хресті. Це чудо символізує звільнення від гріхів для віруючих людей.

У Завадківській ЗОШ І-ІІІ ст. яскраво і урочисто відзначали величне свято Паски. Учні 5-6 класів підготували виховний захід «Світле свято Великоднє». Метою якого було показати присутнім традиції святкування Паски, також показати, що Великдень – це свято оновлення людських душ і почуттів, символ любові один до одного, оновлення землі та природи. Учні виконали ряд пісень «Христос воскрес-радійте люди», «Радість з неба», «Намалюю писанку» і ін Розповіли про підготовку до свята ,техніку малювання писанок, крашанок. Розповіли цікаві легенди про писанки ,гаївки.

Саме тому до Великодня рекомендується прогнати з серця усе зло та усю ненависть і заздрість, та помиритися навіть з найзапеклішими ворогами.