Відкриття закладу дошкільної освіти с.Крушельниця

Сьогодні заклад дошкільної освіти села Крушельниця прийняв малюків у свої затишні обійми. Із приводу цієї знаменної події майбутніх вихованців, їх батьків та вихователів дошкільного закладу прийшли привітати почесні гості, а саме: Олександр Ганущин, голова Львівської обласної ради, Василь Лозинський, перший заступник голови ЛОДА, Микола Романишин, голова Сколівської районної ради, Юрій Допілко, заступник голови Сколівської районної ради, Богдан Янко, голова Сколівської РДА, Ігор Гайдук, т.в.о. директора департаменту освіти і науки обдержадміністрації, Олег Андрусишин, депутат обласної ради, Галина Чорна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти, соціального захисту, позашкільної та виховної роботи ДОНЛОДА, Олена Урдей, начальниця відділу освіти Сколівської РДА, Ліліана Іванютенко, завідувачка районного методкабінету відділу освіти Сколівської РДА, та депутати Крушельницької ради.

Поважні гості перерізали символічну стрічку та разом із дітьми, батьками і вихователями увійшли до приміщення. У теплому родинному колі малюки разом зі своїми батьками та працівниками садочку підготували цікаву концертну програму: вони танцювали, співали, розповідали вірші.

Цей заклад освіти протягом багатьох років буде виховувати не одне покоління дітей. Саме в цих стінах у малечі з’являться друзі-однолітки, з якими буде цікаво спілкуватися, і вихователі допоможуть діткам пізнати цей світ, де ще так багато невідомого.