Гордість української землі

Учні 4-Б класу Cколівської ЗОШIст.разом зі своїм вчителями Марочканич Л.Т.та Дольним Я.Д. підготували і провели свято « Гордість української землі»,присвячене Великому українському поету,художнику,народному вчителю і пророку Т.Г.Шевченку.

Четвертокласники запросили на свято всіх учнів початкових класів та своїх батьків.

Гарно прибраний зал. На видному місці-портрет Шевченка,вишивані рушники,школярі у вишиванках . Тишу порушують звуки мелодії « Думи мої,..»На екрані презентація. Перед очима присутніх пробігають кадри з життя хлопчика,який у майбутньому став українським пророком.

Ведучі Юрій Юдін та Анастасія Матковська провели  екскурс сторінками життя і діяльності Шевченка. Особливо зворушило гостей майстерне виконання пісень.

Свято вдалося та засвідчило ,що діти люблять і знають поезію Шевченка.