Семінар учителів української мови та літератури Верхньосиньовидненського освітнього округу

На базі Труханівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Верхньосиньовидненського освітнього округу.

Учителька української мови та літератури Тарахомин О.Д. провела відкритий урок у 9 класі «Наталка як уособлення кращих рис української жінки. Гумористичні засоби у творі. Роль і функція пісень у творі». Учні добре орієнтувалися у змісті п’єси, тому вміло аналізували твір. На уроці було вдало поєднано різні форми і методи роботи, зокрема робота з мультимедійним проектором, інтерактивні технології, самостійна і групова робота учнів.

Храмченко О.О., методистка відділу освіти, провела теоретичний практикум, ознайомивши присутніх із вимогами щодо написання творчих робіт у формі  есе. Зауважила, що есе – це вид роботи, у якому автор висловлює власні думки та враження з конкретного питання щодо певного явища чи предмета.

Завершився семінар обміном враженнями від побаченого, обговоренням шляхів ефективного розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів, формування на уроках української мови та літератури ключових компетентностей, необхідних для успішної самореалізації.