Майстер-класи для вчителів початкових класів Верхньосиньовидненського освітнього округу

18 лютого 2020 року на базі Труханівської ЗОШ І-ІІІ ст проводилися  майстер-класи для вчителів початкових класів Верхньосиньовидненського освітнього округу.

Практичними прийомами щодо розвитку мовленнєвої діяльності учнів Нової української школи поділилися досвідчені  вчителі початкових класів   Копилець Ольга Іванівна та Барабаш Галина Степанівна. Панувала дружня робоча атмосфера . Присутні почерпнули цікаві ідеї,методичні матеріали  для впровадження сучасних технологій в практику роботи. Приємно було обмінятися досвідом та отримати нові враження. Такі зустрічі підсилюють професійну мотивацію. Дякуємо  вчителям Копилець О.І. та Барабаш Г.С. за якісно проведені майстер-класи!