A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Засідання клубу веселих математиків

Дата: 10.04.2018 09:30
Кількість переглядів: 94

 З метою розкрити творчі здібності учнів при вивченні математики та відкрити художній талант школярів у баченні навколишнього світу з математичної точки зору;формувати пізнавальний інтерес учнів до вивчення математики;розкрити красу математичних понять;поглибити здобуті на уроках знання, показати способи їх використання на практиці;ознайомити учнів із життям відомих вчених-математиків;удосконалення роботи в команді, відповідальність за виконану справу   у Сколівській академічній гімназії відбулося перше засідання клубу веселих математиків на базі 6-А класу.

     У роботі клубу взяли участь 2 команди : хлопців « Юні математики» і дівчат» числові генії» ,кожна з яких підібрала собі назву, девіз та емблеми. Журі конкурсу оцінювало роботу кожної з команд.

       На шляху учнів було 7 зупинок («Представлення», «Тема», «Логічне мислення », «Штурм вершин»,» Ребуси» ;«Зашифровані слова» та «Показуха»), на кожній з яких учнів чекали різноманітні завдання та конкурси. Ці конкурси перевіряли учнів на уважність, спостережливість та кмітливість. Не нудьгували і глядачі – вони розгадували загадки на математичну тематику.ити» та запросили у захоплюючу подорож математичною країною. Хоча складною була дорога, але команди з гідністю пройшли всі випробування, показали свої знання, ерудицію та почуття гумору.Шестикласники переконали  всіх присутніх в тому, що математика буває веселою та цікавою. Перемогла команда дівчат,але радість від спілкування з друзями та математикою отримали усі присутні. Керівником цього дійства  була талановитий,творчий  вчитель математики Огородник Богдана Василівна.

Якщо хочеш досягнути
У житті своїм вершин
Математику збагнути
Мусиш тонко, до глибин.
Калькулятор і комп'ютер, -
Хто сьогодні їх не зна?
Та за пояс їх запхнути
Може світла голова.
Та коли чогось не знаєш,
Час це вивчити настав.
Не махай на все рукою,
Не лінуйся, а учись
Бо чого навчишся в школі,
Знадобиться ще колись!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора