A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Цьогорічне ЗНО вже в минулому!

Дата: 26.08.2020 09:33
Кількість переглядів: 90

Цьогорічне ЗНО вже в минулому!
У зв’язку з карантином цьогорічні випускники 11-их класів закладів загальної середньої освіти стикнулися зі складними випробуваннями.По-перше, довелося завершувати навчальний рік дистанційно. 
А відтак, самотужки чи знову ж таки дистанційно, з використанням різних платформ і програм, у онлайн-режимі, готуватися до ЗНО. Кожен займався, як міг. 
Отож, не будемо заглиблюватися в статистичні дані стосовно того, скільки цьогорічних одинадцятикласників району здавали ЗНО та з кількох предметів.
— Завершуючи навчання в закладах загальної середньої освіти – школах, гімназіях, ліцеях, кожен випускник мав право розпорядитися своєю долею, як хотів, на свій розсуд. Переважна більшість одинадцятикласників нашого району взяла участь у ЗНО, — зазначає начальниця відділу освіти Сколівської РДА Олена Урдей. — Для тих, хто складав тестування, вже відомі результати, отож, планують тепер своє майбутнє — вибирають виші для
подальшого навчання.
І хоч складати ЗНО довелося в спекотну погоду та ще й по три-чотири години перебувати в приміщеннях у масках на обличчях, наші випускники справилися. Ясна річ, що такий дискомфорт у багатьох негативно вплинув на результати тестів.
Отож, ЗНО таки цього року відбулося. Респект всім одинадцятикласникам нашого району, що готувалися та взяли в ньому участь! Ми вже знаємо вагу ЗНО для абітурієнтів при вступі до вишів. Та й, навіть, якщо у будь-якій
сфері стикаємося з молоддю, яка свого часу складала ЗНО, то відчуваємо багатство й образність мови співрозмовника та вміння комунікувати.
Як висловилася завідувачка методичним кабінетом відділу освіти Сколівської РДА Ліліана Іванютенко, тестові завдання ЗНО з усіх предметів, як і в минулі роки, були складними:
— Впевнена, що ЗНО й не повинно бути легким, бо має на меті об’єктивно визначити реальний рівень оволодіння матеріалом з того чи іншого предмету, встановити рейтингову систему та дати змогу найрозумнішим абітурієнтам вступити до престижних вишів на державну форму навчання.
Ліліана Вікторівна також зауважила, що чимало випускників району з цьогорічними тестами ЗНО справилися блискуче. Є такі, що з одного, двох і трьох предметів набрали по 190 і більше балів. Серед них: із ОНЗ
«Сколівська академічна гімназія»: Оксана Паращак — українська мова та література, англійська мова, історія; Ярослав Свистун – українська мова та література; Козівський ОНЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей: Арсен Федькович – історія; Марія Хром’як – українська мова та література; Софія Дячишин – українська
мова та література; Тухлянський ОНЗЗСО І-ІІІ р. – гімназія: Юлія Сачко – українська мова та література; Сколівська ЗОШ І-ІІІст.: Марія Тацинець – українська мова та література, англійська мова та історія; Роксолана Александрович, Соломія Лесів – теж з високими балами; Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.: Ірина Дорошевич – географія; Вікторія Кіндратишин — українська мова та література; Сколівська ЗЗССО І-ІІІ ст. №3: Василь Марочканич – українська мова та література й історія; Завадківський ОНЗЗСО І-ІІІ ст.: Романна Лопух – українська мова та література; Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст.: Софія Бандерич — теж з високими балами; Тухольківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»: Ілона Баранич – українська та література й англійська мова; Віра
Дригинич — українська мова та література… Ми назвали тих, хто набрав 190 і більше балів. Таких досягнень є більше. Отож, можна стверджувати, що чимало одинадцятикласників 2019-2020 навчального року в час карантину дуже постаралися і добре склали тести.
Ми вітаємо випускників Сколівщини – 2020 зі здачею ЗНО та бажаємо вступити до омріяних вишів. Нехай береже вас Бог!

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора