Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Наукові фестини у Львівській політехніці

Дата: 24.04.2019 09:34
Кількість переглядів: 19

19 квітня 2019 року відбулися  «Наукові фестини у Львівській політехніці». Гімназисти-старшокласники ОНЗ «Сколівська академічна гімназія »стали учасниками цього дійства. Команда у складі: Сурановича Ростислава, Михайловича Назарія та Меленчук Ярини переглянули експозиції інноваційних технологій, які представили інститути «Львівської політехніки», взяли участь у конкурсах, квестах,  різноманітних дослідженнях. Діти представляли  гімназію на  грі «Школа бізнесу».

Вони злагоджено працювали в команді,аналізували ходи,прогнозували результат. Їх спільна  праця принесла успіх. Учасників гри було 36-це діти , які представляли школи області. Оскільки результат гри –  це індивідуальний результат,тож вітайте – Суранович Ростислав здобув перемогу  у грі « Школа бізнесу».