"Мамо моя люба, мамо моя мила"

08.05.2019р. в  Сколівському  ЗЗСО І-ІІІ р. № 3 з нагоди  святкування  Дня  матері  відбувся  святковий  концерт  під  назвою  "Мамо  моя  люба,  мамо  моя  мила", до  якого  були  залучені  учні, батьки, громада.  Метою  заходу було  формування у  дітей  культури  почуттів,  виховання  в  них  поваги  та  любові  до  матері.

Слухачі  щирими  оплесками  зустрічали  сольні  номери  Шевчик  Ярини,  Свистун  Юлії,  Маркович  Аліни.  Почергово  звучали  народні  пісні  та  класичні  твори,  душевні  пісні  про  маму.  Наприкінці  заходу  поважні  гості - отець  Віктор  Каціміра, представники  відділу  освіти  Р.Є.  Лесишин  та  Капінець  Г.А., привітали  зі  святом  та  побажали  творчого  зростання  всім  учасникам  концерту.