Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Свято матері – свято любові!

Дата: 17.05.2018 10:22

Свято матері – свято любові!

Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не можна відвести очей. Це свято прийшло до нас із забуття, переживши заборони, щоб ми вміли проносити крізь усе життя шану до матері. А слово це для кожного українця символізує священну трійцю – рідну матір, матір - Україну та Матір Божу.

З пошани до матері починається людина. Свічка палкого материнського серця повсякчас освітлює нашу життєву дорогу, тож нехай і вдячність дітей матерям ніколи не буває запізною.

З цією метою в Опорецькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся виховний захід «Твоє, матусю дорога, святкуємо сьогодні свято!». Діти разом з вчителькою вшанували рідних матусь. Спільне переживання святкових подій було радісним і пізнавальним для дітей, давало почуття вмілості, морально підносило і своїм виступом зробили приємне рідним матусям.