День Соборності України

22 січня 2020 року в закладах загальної середньої освіти  району  урочисто відзначено День Соборності України.

Основною метою заходу –  виховання учнівської молоді патріотизму, гордості за свою державу, пропагування та популяризація героїчного минулого українського народу, виховання шанобливого ставлення до національної історії та духовної спадщини України.  В освітніх закладах вчителі історії та української літератури  провели тематичні уроки  «Україна самостійна, соборна держава». Учні 10-11 класах взяли участь в круглому столі «Роль Західно-Української Республіки в створенні незалежної України».

Фахівці фізичного виховання організували змагання з баскетболу, а вчителі образотворчого мистецтва провели конкурс малюнка «Моя держава  - Україна».

В шкільних бібліотеках організовано книжково-журнальні виставки «Україна – це земля, де ми народились й живемо, де живуть наші батьки де жили наші предки».

Учнівські та педагогічні колективи міста Сколе взяли активну участь в святковому концерті  присвяченому Дню Соборності України за участю творчих колективів  Сколівської школи мистецтв,  Козівської дитячої музичної школи, який відбувся  в Народному домі  «Бескид».