Відділ освіти Сколівської районної державної адміністрації

Кращі здобутки педагогів та їх учнів у 2018-2019 навчальному році

Вагомий  внесок у професію 

Кращі здобутки педагогів та їх учнів у 2018-2019 навчальному році.

За підсумками Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

За результатами  завдань, які виконували учасники Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»,  журі визначило 12 лідерів за кожною з п'яти номінацій. Учителі продовжували  змагання у фіналі: вони брали участь у випробуваннях «Урок» та «Проєкт» (в номінації «Географія» - «Дослідження»). Найвищі бали отримали учителі-новатори, які продемонстрували журі свої професійні знання та навички.

Переможцем конкурсу в  номінації «Географія» стала Олена Мозіль, вчителька географії Верхньосиневидненської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вона посилено працює над своїм професійним розвитком, адже сучасність, креативність та гнучкість допомагають краще розуміти потреби і запити учнів.

Олена Мозіль є також є переможцем Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Вчитель року - 2018» за версією науково-популярного природничого журналу «Колосок» (фіналіст Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Вчитель року - 2017» та «Вчитель року - 2016»  за версією науково-популярного природничого журналу «Колосок»).

Окрім цього, вчителька є і лауреатом Всеукраїнського конкурсу сучасних освітян від Івана Іванова та провідних компаній «Умію вчити». Слід зазначити, що за результатами ЗНО-2019 учні Верхньосиневидненської ЗОШ І-ІІІст. набрали високі бали (Каричорт Тетяна – 195 балів, Баран Олег - 194 бали, Федько Василина – 193 бали).

Олена Мозіль є автором  і розробником  власного авторського сайту «Готуйся серйоЗНО до географії», яким щоденно користуються сотні учнів та освітян із усієї України.

За підсумками ЗНО 2019 року. 

      До п'ятірки найкращих ЗЗСО району за результатами зовнішнього незалежного оцінювання увійшли:

  • Перша – ОНЗ «Сколівська академічна гімназія», яка посіла 66 місце у загальнообласному рейтингу ( із 498 установ освіти ЗЗСО та ПТУ області) та 1052 у загальноукраїнському рейтингу із загальним середнім балом 150,2 ( в рейтингу більше 10 000 освітніх установ,  найвищий обласний показник –176,1);

  • Друга – Корчинська ЗОШ І-ІІІ ст., яка посіла 111 місце в загальнообласному та 1671 в загальноукраїнському рейтингах із загальним середнім балом 146,4;

  • Третя – Тухольківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» – 205 та 3195 в загальнообласному та загальноукраїнському рейтингах відповідно, із загальним середнім балом 146,4;

  • Четверта – Козівський ОНЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей, 210 та 3330 в загальнообласному та загальноукраїнському рейтингах відповідно, із загальним середнім балом 132,2;

  • П’ята – Верхньосиньовидненська ЗОШ І-ІІІ ст. – 217 місце в загальнообласному та 3437 в загальноукраїнському рейтингах із загальним середнім балом 131,5.

За підсумками Всеукраїнських олімпіад та конкурсів.

            Переможцями  ІІІ (обласного етапу) Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін стали такі учні:

  • українська мова, І місце Оксана Паращак  та ІІІ місце Ірина Любас , учениці ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» , вчитель Коваленко О.А.;

  • історія, ІІ місце Віктор Сеньків, учень Коростівської ЗОШ І-ІІст., вчитель Жолобович О.Ф.; англійська мова, ІІІ місце  Назар Михайлович,  учень ОНЗ «Сколівська академічна гімназія», вчитель Масна Б.С.;

  • географія, ІІІ місце Яніна Мадиняк, Плав’я Вадрусівкий НВК «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ», вчитель Федькович Г.Ф.;

  • фізика, ІІІ місце Ростислав Суранович, учень ОНЗ «Сколівська академічна гімназія», вчитель Решетняк В.С..

       Переможцями  Всеукраїнського конкурсу  «Пошук нового покоління» стали Анастасія Волошин та Наталія Козлова, учениці Сколівської ЗОШ І-ІІІст., керівник вокального гуртка Данилишина Л.П.

        Переможцями  Всеукраїнського конкурсу навчально-методичних матеріалів еколого-натуралістичного спрямування  стали:

  • ІІ місце, Лариса Романишин, вчитель біології Сколівської ЗОШ І-ІІІст.;

  • ІІ місце, Віра Тарахомин, вчитель географії Труханівської ЗОШ І-ІІІст.;

  • ІІ та ІІІ місце, Ірина Юзефів, керівник гуртка  Сколівського БДЮТ.

      Переможцем «Всеукраїнський польовий збір команд юних ботаніків» в трьох номінаціях стала команда учнів Сколівської ЗОШ І-ІІІст., вчитель Романишин Л.М..

      Переможцями Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв стали:

  • Гран-прі, команда учнів Труханівської ЗОШ І-ІІІст.;

  • ІІ місце, команда учнів ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»;

  • ІІІ місце, команда учнів Сколівського ЗЗСО І-ІІІр. №3.

У Всеукраїнському еколого-натуралістичному поході «Біощит-2018» ІІ місце виборола команда учнів Сколівського ЗЗСО І-ІІІст. №3.

Переможцями Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» стали:

  • ІІІ місце, Юлія Морквич, учениця Плав’я-Бринівської ЗОШ І-ІІст.;

  • ІІІ місце, Микола Сорочинець, учень Плав’я-Бринівської ЗОШ І-ІІст.;

  • ІІІ місце, Поліна Дашавська, учениця філії Сколівського ЗЗСО І ст. ОНЗ «Сколівська академічна гімназія».

В 2019 році учні  ЗЗСО та ДЮСШ району стали переможцями та призерами Міжнародних та Всеукраїнських змагань:

         Міжнародні дитячі змагання FIS з гірськолижного  спорту:

  • ІІІ місце (слалом - гігант), Ірина Улинець, учениця ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»

  Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат з гірськолижного  спорту:

  • ІІ місце (слалом - гігант), Анастасія Теліга, учениця ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»

  • ІІІ місце (слалом - гігант), ІІІ місце (слалом), Анастасія Теліга, учениця ОНЗ «Сколівська академічна гімназія».

Чемпіонат України серед дівчат з гірськолижного  спорту:

  • ІІІ місце (слалом - гігант), ІІІ місце (слалом), Анастасія Теліга, учениця ОНЗ «Сколівська академічна гімназія».

Всеукраїнський турнір з тхеквондо:

  • І місце, Маркіян Матусякевич, учень ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»;

  • І місце, Степан Матусякевич, учень Сколівської ЗОШ І-ІІІст.;

  • ІІ місце, Руслан Станковський, учень ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»;

  • ІІ місце, Анастасія Вовкунович, учениця ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»;

  • ІІ місце, Анна Домшин, учениця ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»;

  • ІІІ місце, Лук’ян Лаба, учень ОНЗ «Сколівська академічна гімназія».

Тренер Філь Ростислав Зеновійович.

«Кубок Мукачево» з настільного тенісу:

  • І місце, Микола Костів, учень ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»;

  • І місце, Юлія Семен, учениця ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»;

  • І місце, Христина Семен, учениця ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»;

Тренер Лучинець Володимир.

Всеукраїнські змагання з настільного тенісу:

  • І місце, Юлія Семен, учениця ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»;

  • І місце, Христина Семен, учениця ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»;

  • ІІ місце, Богдан Гнатів, учень Сколівського ЗЗСО І-ІІІст. №3.

Тренер Лучинець Володимир Михайлович.

Відділ освіти Сколівської РДА



« повернутися до списку новин