Майстер-клас "Використання інтерактивної дошки як одна з вимог сучасного освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства"

Сучасну школу  вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. Мабуть, саме тому однією з десяти ключових компетентностей, формування яких вимагає реалізація концепції Нової української школи, є інформаційно-цифрова компетентність.

Як її сформувати? Відповідь на це запитання намагалися знайти вчителі зарубіжної літератури під час проведення районного семінару-практикуму, який відбувся 27 січня 2020 року на базі ОНЗ "Сколівська академічна гімназія".

Контна О. І., вчителька інформатики вищезгаданої школи, провела майстер-клас "Використання інтерактивної дошки як одна з вимог сучасного освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства". Мета заходу –  ознайомити педагогів з основними способами використання інтерактивної дошки на уроках зарубіжної літератури, підвищити компетенцію учителів у максимально ефективному використанні нових інформаційних, комунікаційних та інтерактивних технологій, стимулювати активну пізнавальну діяльність учителів зарубіжної літератури.

Методистка районного методичного кабінету Карпінець Г. А.. надала   методичні рекомендації щодо використання онлайн ресурсів з візуалізації даних та програмами сучасних презентацій. Методистка  ознайомила присутніх із наказом та положенням проведення районного конкурсу для вчителів зарубіжної літератури "Педагогічні смаколики".

Запрошені вчителі відмітили професіоналізм, високий рівень підготовки семінару, а також його практичну спрямованість. Семінар був цікавий, корисний, ефективний та дієвий.