Святковий концерт «Матінко, матусю я тобі вклонюся»

Що найдорожче за все на землі?

Мамині руки і мамина ласка,

Мамині очі ,як зорі ясні,

Мамина пісня і мамина казка.

У другу неділю травня відзначають свято Матері. У Завадківській ЗОШ І-ІІІ ст. теж відбулося святкування цього свята.Учні 2 класу підготували святковий концерт «Матінко, матусю я тобі вклонюся». Метою якого було формувати в учнів уявлення про призначення жінки (жінка – матір, берегиня домашнього вогнища, родинних традицій, джерело ніжності, любові й краси); розвивати творчі здібності учнів, умінь декламувати, співати, танцювати, проявляти фантазію; сприяти формуванню духовно-моральних цінностей учнів, бережливого відношення до близьких і рідних людей; прищеплювати цікавість до народних звичаї, традицій, історії; створити умови для виховання почуття поваги, любові і вдячності до матері, пошану до жінки.