A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Богдан Янко взяв участь в нараді з директорами ЗЗСО району

Дата: 06.03.2020 11:04
Кількість переглядів: 92

Сьогодні, 05 березня, голова райдержадміністрації  Богдан Янко, заступник  голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький взяли участь в  робочій нараді  з директорами загальноосвітніх закладів середньої освіти району, яку провела начальниця відділу освіти райдержадміністрації Олена Урдей.  

Під час  освітянської наради розглянуто питання щодо здійснення перевірки  стану дотримання ЗЗСО району  вимог  чинного законодавства з питань атестації медпрацівників;  про  підготовку необхідних документів та залучення випускників 11 класів до ЗНО; про  впровадження  вимог  щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) в ЗЗСО району. Зокрема, про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗЗСО  виступив заступник директора з науково-педагогічної роботи Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти Сергій Пазюк.

Окрім цього звернено увагу на  дотримання жорсткого  режиму економії бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни в 2020 році. Зокрема, голова райдержадміністрації в основних аспектах охарактеризував  ситуацію, що склалась з фінансуванням бюджетних установ району та  закликав  керівників освітніх закладів до взаєморозуміння  щодо необхідності реалізації  конкретних  заходів  з метою  економії бюджетних  коштів, зокрема в освітній сфері.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора