Вітаємо вас із закінченням 2019-2020 навчального року

Дорогі учні, шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо вас із закінченням 2019-2020 навчального року, який став для нас усіх серйозним викликом сьогодення, можливістю знайти новий формат взаємодії. Працювати в умовах карантину було нелегко, але ми впоралися, адже працювали в команді.

Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Шановні випускники! Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, нехай вона буде вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч із вами завжди будуть вірні друзі та мудрі наставники. Бажаємо вам знайти свою стежину, стати гідними громадянами нашої держави!

Висловлюємо глибоку вдячність усім педагогам за самовіддану і натхненну працю. Ви продемонстрували свій високий професіоналізм, готовність впроваджувати нове і прогресивне.

Висловлюємо слова подяки вам, шановні батьки, за вашу допомогу та підтримку.

Нехай, незважаючи на складну ситуацію, останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, а також вірою в завтрашній день. Бажаємо усім здоров’я, наснаги та щасливого майбуття!