Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Останній дзвоник у Сколівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 02.06.2020 11:18
Кількість переглядів: 0

Закінчився 2019-2020 навчальний рік… На жаль, дзвіночок не зібрав на шкільних подвір’ях ні учнів, ні вчителів, ні батьків. Нам довелося святкувати у незвичному форматі. Учні навчальних закладів освіти району під керівництвом своїх учителів-наставників створили чудові відео, де зафіксували найяскравіші моменти із шкільного життя.

Особливо ми хочемо відзначити креативну команду вчителів Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. за створення оригінальної відеозйомки, приуроченої закінченню навчального року.

Відео створено надзвичайно майстерно, якісно і неперевершено. Приємно, що до шкільної громади із напутнім словом звернулися отці  церкви Різдва Пресвятої Богородиці – Віктор Коциміра та Володимир Мисів, директорка школи Олександра Денисівна Дмитрух, класні керівники, вчителі та батьки. Справжньою окрасою стали чудові краєвиди наших Карпат, чарівні мелодії українських пісень.

Це неперевершено! Ви професіонали своєї справи!

Останній дзвоник в Сколівській ЗОШ І-ІІІ ступенів