Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Управлінський менеджмент, орієнтований на сталий розвиток

Дата: 14.02.2020 11:18
Кількість переглядів: 84

Сьогодні на базі Корчинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар із проблеми «Управлінський менеджмент, орієнтований на сталий розвиток», у якому взяли участь директори та заступники директорів із навчально-виховної роботи закладів освіти  Підгородецького освітнього округу.

Ольга Прецель, директорка Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст., ознайомила присутніх із роботою педагогічного колективу щодо напрямів самооцінювання якості освітньої діяльності школи «Внутрішній аудит…».

Заступник із навчально-виховної роботи Корчинської ЗОШ І-ІІІ ст. Любомира Миндзів висвітлила питання «Формування управлінської компетентності заступника директора школи шляхом самоосвіти».

Згодом до уваги присутніх була представлена презентація «Управлінська діяльність заступника директора школи: від ідеї до практики», яку підготував заступник із навчально-виховної роботи Сопітської ЗОШ І-ІІ ст. Валентин Савчин.

Підсумок семінару підвели завідувачка методичного кабінету відділу освіти Ліліана Іванютенко та методистка райметодкабінету Марія Тітаренко. Вони  визначили такі професійні якості сучасного керівника, як: готовність до інноваційної діяльності, здатність до самовдосконалення,  здатність працювати в нових умовах, вміння визначати стратегічні завдання і розв’язувати їх, уміння налагоджувати індивідуальну роботу з педагогами, комунікабельність.

Такий вид спілкування керівників закладів освіти району сприятиме покращенню роботи, вдосконаленню підходів до організації освітнього процесу в умовах Нової української школи, адже все це заради дітей, заради їхнього щасливого майбутнього.