Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Карпатська гідрометеорологічна обсерваторія

Дата: 24.04.2019 11:19
Кількість переглядів: 104

8 квітня 2019р. 22 учнів 2(6)А класу  побували на Карпатській гідрометеорологічній обсерваторії Львівського регіонального центру . Працівниця обсерваторії Оксана Іванівна, цікаво і доступно розповіла і показала учням як беруться заміри, прогнозується погода.

І завершилась ця екскурсія чудовим відпочинком у СПА-центрі "Женева", за сприянням благодійного фонду Андрія Лапушанського  Соціальна програма Здорові діти. З метою профорійєнтаційної роботи та ознайомленням з правилами ведення готельного бізнесу, учні відвідали готельно-туристичний комплекс "Женева" у місті Трускавець. Учнів ознайомили з нормативними документами, які регламентують специфіку ведення готельного бізнесу. Яким чином визначають категорію готелів, нормативними документами, які повинні бути присутні, як набирати робочий персонал.