A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Ефективні форми та методи роботи працівників психологічної служби з педагогами навчальних закладів

Дата: 14.02.2020 11:31
Кількість переглядів: 83

13 лютого 2020 року  на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» відбулося чергове засідання методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО та ДНЗ Сколівського району на тему «Ефективні форми та методи роботи працівників психологічної служби із педагогами закладів освіти».

        Практичний психолог Сколівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 Леся Ріжнів представила учасникам форми роботи, які вона практикує, ознайомила із діагностичними методиками для визначення рівня емоційного вигорання педагогів. Окрім того, провела практичну частину заняття, у якому застосувала конкретні вправи для зняття психологічної напруги.

     У практичній частині засідання також взяла участь практичний психолог  Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІ р. - гімназії Наталія Ушневич, підготувавши для учасників різноманітні інтерактивні вправи, які допомогли їм розкрити свої творчі здібності, індивідуальні особливості, навички роботи в групах.

    На завершення кожен з учасників мав змогу висловити свою думку стосовно своїх очікувань від  зустрічі, чим вони вражені, що нового дізналися.

    Засідання пройшло в теплій невимушеній атмосфері, було насичене різними цікавими практичними завданнями, унаочненнями. Присутні отримали фахові поради, які зможуть впроваджувати в своїй роботі.  « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора