Вдома добре, а в гостях краще

Направду, так перефразувати українське прислів’я дозволили собі учасники сьогоднішньої зустрічі – учні 5-7 класів Кам’янського ЗЗСО I-II ст.-філії та їхні ровесники з ОНЗ «Сколівська академічна гімназія».

Об’єднали учнів та вчителів спільне колядування та уроки природознавства, географії, української мови, трудового навчання, фізичної культури та хореографії, що були проведені на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія». Гості з села Кам’янка взяли участь у флешмобі «Різдвяна коляда», турнірі з шахів та шашок, спортивних «Веселих стартах».

Чого дуже не вистачає вихованцям школи із неповною наповнюваністю класів, так це просторого спортзалу, майстерні, а основне – такої кількості співрозмовників, котрі вислухають, поділяться з тобою своїми враженнями та уподобаннями.

Кам’янчани  поверталися додому, сповнені позитивних  думок, емоцій. Кожен учень наперебій хотів висловити: «Тут класно!», «Тут так добре!», «Тут суперово!». Учні були щасливі від отриманих емоцій.