Нова українська школа

Сьогодні,12 лютого, з метою професійної підтримки вчителів 1-х класів, популяризації їхнього педагогічного досвіду щодо реалізації завдань Нової української школи, консультування учасників освітнього процесу з актуальних питань впровадження Концепції НУШ, заклади загальної середньої освіти Підгородецького освітнього округу,а саме: Корчинську ЗОШ І-ІІІ ст, Крушельницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст-ДНЗ», Підгородецьку ЗОШ І-ІІІ ст., відвідали: Урдей О.І. - начальник відділу освіти,Іванютенко Л.В. - завідувач районного методкабінету, Готиш С.І. - методист з початкової освіти, тренер Нової української школи.

Спостереження та безпосередня бесіда з вчителями,першокласниками підтвердили,що освітня діяльність у цих школах орієнтована на головні компоненти Концепції НУШ. В ході зустрічі з’ясовано індивідуальні потреби педагогів,їхні очікування щодо надання професійної підтримки. Нова українська школа - це школа,в якій приємно як навчатись,так і працювати. Ось так осучаснено освітній простір для першокласників у перелічених школах. Змінюймо наші школи на краще!