Семінар-навчання вчителів фізики Підгородецького освітнього округу

З метою професійного розвитку педагогічних працівників 11 березня 2020 року на базі Сопітської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся семінар-навчання вчителів фізики Підгородецького освітнього округу.

Валентин Савчин провів майстер-клас «Формуюче оцінювання як інноваційна система контролю та оцінки навчальних досягнень учнів з фізики. Перспективний шлях розвитку нового педагогічного мислення», звернув увагу на підсумкове оцінювання та основні принципи формуючого оцінювання. Вчителі фізики за «круглим столом» обмінялися враженнями, поділилися досвідом роботи і схвалили методичні рекомендації для використання в роботі.

Методист райметодкабінету відділу освіти Сколівської райдержадміністрації Надія Величко подякувала педагогам за плідну і творчу працю, адже, що може бути чесніше й шляхетніше, як навчання того, що знаєш найкраще, а також директору школи Емілії Микосовській, яка розповіла про досягнення вчителя фізики та учнівського колективу.

Учасники семінару  відвідали  шкільний музей етнографії.

Семінар пройшов у теплій, дружній атмосфері.