Гра "Життєвий Капітал"

Учні Підгородецької ЗОШ І – ІІІ ступенів активні учасники шкільного клубу підприємництва  та фінансової грамотності «ТЕМП».  Впродовж року брали участь у різноманітних заходах, акціях та проводили ігри «Життєвий капітал» та фінансові турніри.

Підсумкове засідання шкільного клубу підприємництва  та фінансової грамотності «ТЕМП»  на базі  гри «Життєвий Капітал» за підтримки народного депутата України Андрія Лопушанського відбулося  у м. Трускавець в готельно – відпочинковому комплексі  «Женева»  10.06.2019р.   На засідання було запрошено і команду учнів Сколівської академічної гімназії.

День пройшов активно і насичено. Учні прослухали історію успіху від Андрія Лопушанського «Все в житті можливо». Лекцію з елементами тренінгу  «З чого починається стратегія та як зрозуміти цілі» провели вчителі Лавришин Наталія та Швед Лідія.  Економічний практикум з основ підприємництва   «Твоя ідея важлива. Від ідеї – до дії» організувала кандидат економічних наук, співвласник рекрутингової агенції  H2H «Humen to Humen», бізнес -  тренер  Марта Миколишин.  Три команди учнів змагалися у грі «Життєвий капітал», що є економічним стимулятором із управління ресурсами. За 4 години в грі діти змогли побачити, як можна прожити 40 років життя (поки ти економічно активний громадянин країни). Кожен учень на початку гри поставив перед собою певні завдання та в процесі гри намагався зреалізувати задумане. Підсумки гри та аналіз отриманої порції корисної інформації відбувся на локації «Мої фінансові уроки »  за смачною кавою.

І, звичайно, важливо вміти у житті знаходити час на приємність та відпочинок. Після проведених заходів всі учасники підсумкового засідання шкільного клубу підприємництва  та фінансової грамотності  відпочили у SPA  - салоні «Женева».