Відділ освіти Сколівської районної державної адміністрації

Школа, яка веде до мрії

На базі Козівського ОНЗЗСО І-ІІІ р.-ліцею відбувся семінар «Інституційний аудит і розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти», у якому взяли участь директори опорних шкіл Львівщини. Учасники вели розмову  про розбудову внутрішньої системи  забезпечення якості освіти, про якісний освітній процес, про ефективність управлінських рішень.

У своєму виступі директор Козівського ОНЗЗСО І-ІІІст.-ліцею Оксана Клепуц  розповіла  про напрями самооцінювання  якості освітньої діяльності. Ірина Сислюк, викладач кафедри освітньої політики ЛОІППО, звернула увагу на те, що слід детально опрацювати  Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти. Відвідавши цікаві та змістовні заняття, директори провели детальний аналіз спостереження навчального уроку. Активно попрацювали над побудовою стратегії річного плану розвитку та освітньої програми закладу .

       У роботі семінару взяли участь начальниця відділу освіти Олена Урдей та завідувачка райметодкабінету Ліліана Іванютенко.

       Дякуємо організаторам семінару за цікавий, продуктивний, насичений день, вдале поєднання  науково-теоретичної і практичної частин.« повернутися до списку новин