A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

День Незалежності України – Великдень нашої держави

Дата: 21.08.2020 13:25
Кількість переглядів: 95

 Минуло вже 29 років  від дня, коли потоки людей під синьо-жовтими прапорами збиралися на майданах українських  міст і сіл, святкуючи День Незалежності. У той день не одного українського серця торкнулася надія: вибороли, осягнули свій історичний шанс! Починаємо будувати Соборну Самостійну Україну.

     Продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, 24 серпня 1991 року Верховна Рада України урочисто прийняла Акт проголошення України незалежною, самостійною демократичною державою. У пам’яті народній збереглися  ті справжні дні. Вони були нашою суттю, нашою основою, нашою долею. Вони живуть, бо живе наш народ. Ми цивілізована нація, ми народ! Наш український древній рід благословенний Богом на життя довічне. Ми потребуємо нових Володимирів Великих, Ярославів Мудрих, державних мужів та розсудливих провідників, які вивели б країну на дорогу спокою, єдності, миру, матеріального та духовного зростання.

     Україну маємо любити завжди такою, якою вона є, бо Україна – то ми! Плекаймо любов, пошану до неї, порозуміння, просімо прощення! І буде світло. Обов’язково! Нехай наша  подальша дорога буде світлою, гідною і радісною.

     Із Днем  Незалежності !

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора