Фінал «ПрофіКемп» -2020 Сколівщини

Ось і добіг до завершення інноваційний  проєкт із профорієнтації учнівської молоді «Знай і люби свій край», що є частиною міжрегіонального проєкту «ПрофіКемп». Проводився він із метою вивчення туристичних «родзинок» рідного краю.

Школярі впродовж навчального року досліджували місцевість, де вони проживають, визначні пам’ятки, архітектуру, природне середовище, події, записували цікаві історії із життя визначних людей, вивчали особливості професій, пов’язаних із туризмом. Презентували розроблені ними туристичні маршрути, взяли участь у конкурсі-виставці сувенірної продукції, а також у конкурсі «Кращий гід-екскурсовод».

У процесі реалізації даного проєкту склалася тісна співпраця між організаціями та установами Сколівського  району, а саме: районної філії Львівського ОЦЗ, бібліотек, ЗЗСО та музеїв.

Приємно відзначити, що величезна підготовча робота принесла хороші результати.  Журі визначило переможців:

- номінація «Кращий туристичний маршрут»команда «Славні горяни» Славської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- номінація «Краща PR-кампанія»  команда «Taktinik»Завадківського ОНЗЗСО І-ІІІр.;

- номінація «Кращий гід-екскурсовод»  команда «Максимум Kashtan» Верхньосиневидненської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- номінація «Оригінальна сувенірна продукція»  команда «Vatra fire» Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІ р..