A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Тексти «нової природи»

Дата: 15.11.2019 13:58
Кількість переглядів: 173

13 листопада 2019 року на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» відбулася зустріч вчителів української мови та літератури із Ганною-Марією Богосвятською, кандидатом філологічних наук, доцентом, завідувачем кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 

     Вона поділилася із колегами досвідом своєї роботи, практикою викладання, розповідала про труднощі і радощі професійних буднів. Говорили про те, як підвищити пізнавальний інтерес учнів до вивчення предметів, як урізноманітнювати уроки української мови і літератури, робити їх неповторними. 

     Ганна-Марія Богосвятська провела практикум «Використання текстів «нової природи» на уроках». Учителі-словесники району активно працювали у групах, навчалися, обмінювалися думками. Мудборд, кніглі, кроссенс, хмарка слів, інсталяція, антибук – ось із такими новими видами текстових утворень ознайомлювалися педагоги, навчалися, як правильно використовувати їх на уроках.  

     У практикумі взяли участь начальниця відділу освіти Олена Урдей, методистка відділу освіти Олександра Храмченко. Начальниця подякувала Ганні-Марії Богосвятській за цікаві ідеї, за вдале поєднання теоретичної і практичної частини, зазначила, що проведення таких заходів сприяє підвищенню інтелектуального рівня педагогів та вихованню мислячого покоління.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора