Подорож у країну Права

З  9-13 грудня 2019 року в закладах загальної середньої освіти пройшов  Всеукраїнський тиждень права, мета якого - підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

Розпочався тиждень з лінійки «Знай права –пам’ятай про обов’язки».

Вчителями правознавства проведено уроки «Закон і ми», «Вивчаємо Конституцію України» , «Злочин та проступки. Як не стати жертвою злочину», «Права людини» , тренінг - «Проблема боулінгу в дитячому колективі»,учні Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. захищали свої проекти з правової тематики.

Отець Володимир Мисів з вчителями Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст, організував  гру-тренінг «Світ Громад». Теплий прийом та цікаве спілкування учнів відбулося в районному суді м. Сколе, де школярі мали можливість  поспілкуватися з працівниками Феміди, приміряли символ суддівської  влади-мантію та нагрудний знак. Учні  Сколівських шкіл спільно з працівниками ювенальної превенції Сколівського відділення поліції взяли участь у змаганнях «Правничі ігри». Класні керівники провели бесіди ,години спілкування на правову тематику.

Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів,формують уміння співвідносити норми моралі та права,застосовувати правові знання в повсякденному житті.