Школа молодого вчителя!

27 листопада 2019 року п’ятнадцять молодих вчителів початкових класів мали можливість практикувати нові методики початкової школи та спілкуватися між собою на засіданні Школи молодого педагога. Захоплює харизма,ерудиція,почуття гумору молодих колег. Саме такі вчителі спонукають до творчості дітей, вносять новизну та оригінальність у свою щоденну роботу.Зустріч була насиченою,практичною,різносторонньою. Суттєву зацікавленість у слухачів викликали виступи молодих вчителів Багрич С.В. (Орівський ЗЗСО І-ІІІ р.) та Грицишин М.І.(Лавочненська ЗОШ І-ІІ ст №2), які брали участь в сертифікації. Вчителі презентували  ідеї щодо проведення районного конкурсу молодих вчителів. Дякуємо всім учасникам за творчу,дружню та веселу атмосферу.