До неба в нас дорога є одна

Її позначки – Заповіді Божі.

Не виконаєш їх – нам гріш ціна,

Ніхто туди пройти не допоможе.

Живімо так, як Господь Бог велить,

І станьмо біля Нього на сторожі

Земне життя хвилинне – одна мить,

Тож виконаймо Заповіді Божі.

Великий піст – це час, коли людина у зверненні до себе пригадує свої   провини, сповідається і причащається. Тож  вчитель християнської етики Ульмер О.С. спільно з отцем церкви св. Володимира отцем Миколом  вирішили провести зустріч у храмі святого Володимира, щоб поговорити з учнями  про Божі Заповіді.  А Божі Заповіді - це моральні Божі закони, за якими повинен жити кожен християнин, які є найвірнішим дороговказом до Божого Царства, до щасливої вічності у ньому.

• А щоб вони дали нам щастя, вдоволення і спокій серця на землі і запевнили вічне щастя, то треба їх знати, розуміти, любити та зберігати не десь-колись, а щодня через все своє життя, - сказав отець Микола.

І ось сьогодні, крокуючи цими Божими стежечками  кожна людина повинна зробити іспит совісті, запитуючи себе: чи виконуємо ми Заповіді Божі, чи дотримуємось їх постійно в повсякденному житті?

На кожну із заповідей учні намагались міркувати і давати відповіді на запитання священика.

Школярі усвідомили про  наслідки гріхів, бо порушення Заповідей Божих є   руйнівними як для земного, так вічного життя.

Тож намагаймося жити духом віри і любити ближніх, як самих себе, бачити в них Божих дітей і навіть самого Ісуса Христа, що каже: «Усе, що ви зробили один одному з моїх братів найменших – ви мені зробили». Пам’ятаймо, що немає любові до Бога без любові до ближнього. А вступ у щасливу вічність вирішує тільки життя за  Божими Заповідями тут, на землі.

Божі Заповіді – це квиток до Неба, який ми собі заробляємо своїм земним життям за Законами Божими. Отже, тільки від нас особисто залежить наше вічне щастя.