Туристичний форум Сколівщини

З нагоди Всесвітнього дня туризму 27 вересня 2019 року на базі гірськолижного комплексу «Плай» відбувся туристичний форум Сколівщини

У роботі форуму взяли участь діячі науки та культури, представники органів місцевого самоврядування, громадські організації та учні закладів загальної середньої освіти району.

Для популяризації серед населення робітничих професій  в Сколівському районі стартував районний інноваційний проект під назвою «Профікемп». Учасниками проекту стали учні  Верхньосиневидненської ЗОШ І-ІІІст., Підгородецької ЗОШ І-ІІІст., Козівського ОНЗЗСО І-ІІІст.-ліцей, Завадківського ОНЗЗСО І-ІІІ р., ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» та Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІст.- гімназія.

У програмі заходу школярів  ознайомлено із завданнями та метою проєкту. Команди відтворили  навчальні майстер-класи з копірайтингу та фотографій, ораторського мистецтва,  створення логотипів.

Форум - це унікальна можливість для встановлення комунікацій, обміну досвідом, отримання нових знань, знаходження партнерів та нових друзів .