Відділ освіти Сколівської районної державної адміністрації

Зустріч директорів ЗЗСО із представниками Сколівського районного управління Держпродспоживслужби

30 січня 2020 року на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» відбулася зустріч представників Сколівського районного управління Держпродспоживслужби з директорами закладів загальної середньої освіти.

Василь Лучків, начальник Сколівського районного управління головного управління держпродспоживслужби в Львівській області, звернув увагу присутніх на те, що здійснюється обов’язковий перехід на систему управління безпечністю харчових продуктів – НАССР. Впровадження даної системи потрібно розпочинати з аналізу  виробничих і допоміжних потоків. Їх необхідно організувати таким чином, щоб уникнути перехресного забруднення (забруднення харчових продуктів хімічними, біологічними чи фізичними небезпечними факторами через повітря, воду, людей  і т.д.). Начальник оприлюднив  результати масштабного моніторингу масла солодковершкового, який проводився в рамках медійного проєкту «СТОП Фальсифікат», наголосив на тому, що слід дотримуватися  нормативно-правових актів та вимоги щодо забезпечення санітарного законодавства на харчоблоках закладів освіти, сказав, що будь-яке недоопрацювання з питань управління безпекою продуктів харчування і готових страв може спричинити масові отруєння учнів.

        Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Наталія Лях  звернула увагу, що слід тримати  контроль за санітарно-гігієнічними умовами технологічного процесу (миття та дезінфекція кухонного та столового інвентарю, дотримання правил особистої гігієни, прибирання сміття  та відходів, боротьба з шкідниками, приготування страв).

Присутні мали нагоду отримати відповіді на поставлені запитання, а також додаткові роз’яснення  та рекомендації. 

Сподіваємося, що такі зустрічі сприятимуть покращенню організації якісного та безпечного харчування  в закладах освіти району.« повернутися до списку новин