A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Психолого-педагогічний консиліум

Дата: 19.11.2019 15:14
Кількість переглядів: 95

Однією із сучасних форм роботи у шкільному середовищі є організація та проведення психолого-педагогічного консиліуму. В ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» така форма діяльності педагогічного колективу вже стала  невід’ємною частиною системи науково-методичної  роботи.   

      14 листопада 2019 року практичним психологом Гуралів М.І. був проведений  психолого-педагогічний консиліум, тема якого є надзвичайно актуальною - «Адаптація учнів 5-их класів до умов навчання в основній школі».

       Метою цього засідання було залучити учасників до активного обговорення проблеми адаптації п'ятикласників;  створити умови для аналізу власного особистісного досвіду і професійної компетентності;  виробити   рекомендації для всіх учасників навчально-виховного процесу з проблемних моментів адаптації. 

З аналізом роботи  за період вересня – листопада виступили класні керівники 5-их класів Решетняк В.С., Безушко В.З., Контна О.І. Окрім того, психолог представила свої результати діагностичної роботи – спостережень, досліджень учнів у вигляді аналітичних узагальнених матеріалів.  

За результатами роботи консиліуму  напрацьовано методичні рекомендації для роботи педколективу з метою підвищення ефективності навчально – виховного процесу у 5-их класах.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора