Творчий звіт Сколівського районного будинку дитячої та юнацької творчості

Для дітей міста та району у народному домі «Бескид» було проведено:

- Конкурс малюнку на асфальті «Хай засяє щастям вся земля!» ;

- Виставка-ярмарок робіт вихованців гуртків  Сколівського РБДЮТ;

- Майстер-класи, для усіх бажаючих, проводили вихованці гуртків декоративно-ужиткових видів мистецтва Сколівського РБДЮТ  ;

- Караоке для дітей  ;

- Ігри, конкурси, вікторини, для усіх бажаючих.

Призи для проведення конкурсів було закуплено Сколівською районною адміністрацією.

На урочистій академії з нагоди Дня захисту дітей, переможцям та призерам: Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів, виставок-конкурсів, фестивалів, змагань головний спеціаліст відділу освіти Роман Лесишин вручив нагороди: грамоти, дипломи, медалі і кубки та звернувся до учасників дійства з вітальним словом.

Директор будинку творчості Роксолана Британ у своїй промові, розповіла про досягнення колективу за 2018-2019н.р.

З концертними номерами  на урочистій академії виступали вихованці Сколівського районного будинку дитячої та юнацької творчості, свої таланти представили : вокальний колектив «Тріоля» керівник Віра Рикавець, хореографічні колективи: м. Сколе керівник Соломія Чепа, смт. В.Синьовидне та с. Опорець керівник Галина Дем’яник, с. Труханів керівник Христина Гнатів, драматичний гурток поставив виставу «Пеппі Довгапанчоха» керівник Мар’яна Рець.