Відділ освіти Сколівської районної державної адміністрації

«Герої поміж нас. Небесна Сотня»

                                           Герої не вмирають і не вмруть!

                                                  Героїв пам’ятатимуть щоднини!

                                                 Їм честь і славу люди віддають

                                               І голови схиляють перед ними

Україна… В одному цьому слові бринить музика смутку і жалю. Українакраїна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю. Українаце земля, де ми народилися й живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки.

   Українаце територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції –  Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Саме цій події були приурочені заходи, що відбулися 21 травня 2019 року в приміщенні ОНЗ «Сколівська академічна гімназія», а саме: було представлено проект «Герої поміж нас. Небесна Сотня».

     За нашу свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них молоді та сильні. Ті, що лише починали жити. Серед них –Герой України Олег Ушневич.

     У межах проекту проведено презентацію нових виставок Музею визвольної боротьби України «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини» та «У боротьбі за незалежну Україну: від дідів до внуків (від УПА до АТО)».

    Відділ освіти висловлює вдячність учителям і дирекції ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» імені Героя України Олега Ушневича за організацію цього заходу, талановитим учням за неперевершене декламування віршів, а також районній організації ВО «Свобода».

    Ми теж дякуємо ініціаторам даного проекту  пані Ользі Гошовській, головному спеціалісту відділу мистецтв та розвитку культури управління культури департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації, та пані Світлані Кочергіній, автору цього проекту, провідному спеціалісту Музею визвольних змагань міста Львова.« повернутися до списку новин