A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

«Герої поміж нас. Небесна Сотня»

Дата: 24.05.2019 15:40
Кількість переглядів: 89

                                           Герої не вмирають і не вмруть!

                                                  Героїв пам’ятатимуть щоднини!

                                                 Їм честь і славу люди віддають

                                               І голови схиляють перед ними

Україна… В одному цьому слові бринить музика смутку і жалю. Українакраїна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю. Українаце земля, де ми народилися й живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки.

   Українаце територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції –  Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Саме цій події були приурочені заходи, що відбулися 21 травня 2019 року в приміщенні ОНЗ «Сколівська академічна гімназія», а саме: було представлено проект «Герої поміж нас. Небесна Сотня».

     За нашу свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них молоді та сильні. Ті, що лише починали жити. Серед них –Герой України Олег Ушневич.

     У межах проекту проведено презентацію нових виставок Музею визвольної боротьби України «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини» та «У боротьбі за незалежну Україну: від дідів до внуків (від УПА до АТО)».

    Відділ освіти висловлює вдячність учителям і дирекції ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» імені Героя України Олега Ушневича за організацію цього заходу, талановитим учням за неперевершене декламування віршів, а також районній організації ВО «Свобода».

    Ми теж дякуємо ініціаторам даного проекту  пані Ользі Гошовській, головному спеціалісту відділу мистецтв та розвитку культури управління культури департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації, та пані Світлані Кочергіній, автору цього проекту, провідному спеціалісту Музею визвольних змагань міста Львова.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора