Головною метою роботи школи – виховати учня українця – патріота. Що включає таке виховання?

Це розвиток любові до Батьківщини, національної свідомості, гідності, дбайливе ставлення до рідної мови, культури, традицій, відповідальність за природу рідної країни.

Виховати людину – патріота, якій притаманні всі громадянські чесноти, а саме: чесність, порядність, доброта, працелюбність, сміливість, людяність, сумління, відповідальність – завжди в українців було справою честі. У Сколівській ЗОШ – I ступеня процес навчання і виховання будується так, щоб навчальну громадянську діяльність кожен учень усвідомлював як невід’ємну частину  кожного громадянина.

В  квітні у Сколівській ЗОШ – I ступеня було проведено такі заходи національно- патріотичного виховання:

Відкритий виховний захід « Український віночок »- 3в клас підготувала класний керівник Микитин М.Б.