Відділ освіти Сколівської районної державної адміністрації

Семінар учителів української мови та літератури Козівського освітнього округу

20 листопада 2019 року на базі Плав’я-Бринівської ЗОШ І-ІІ ст. проведено семінар учителів української мови та літератури Козівського освітнього округу. Учителі-словесники побували на уроці української мови в 5 класі «Написання префіксів пре-, при-, прі-. Конструювання речень-компліментів (для привітання з днем народження, святом) з використанням слів з префіксом пре-», який провела Брящей Марія Іванівна.

     Учителька української мови та літератури Орявської ЗОШ І-ІІ ст. Іваникович Оксана Михайлівна поділилася із колегами досвідом своєї роботи, провівши майстер-клас «Розвиток креативної компетентності учні на уроках української літератури».

     Олександра Храмченко, методистка відділу освіти, ознайомила присутніх із матеріалами щодо написання есе, що підготували викладачі ЛОІППО. Говорили про різновиди есе, його витоки, зачитували зразки письмових робіт, навчалися. Слід зазначити, що сучасні соціокультурні умови, інтеграція української освіти в європейський контекст зумовлює введення до навчальних програм такого виду, як есе.« повернутися до списку новин