Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Зі святом, дорогі вчителі!

Дата: 01.10.2020 15:48

За розум осяйний,
 За мудрість й доброту від Бога,
 Прославимо в віках –
 Звеличимо в піснях –
 Високу працю педагога.

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня педагогічного працівника!

Освіта – це багатогранний діамант, кожну грань якого відшліфовує своєю професійною майстерністю вчитель. Професія педагога поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість!

Професіоналізм, ініціативність та творчість складають концепцію успіху справи, якою ви займаєтеся. Самовідданість, доброта, віра у своїх учнів, радість від їхніх здобутків – це те, що характеризує справжнього вчителя.

Бажаємо, щоб ваша праця завжди приносила задоволення і була належно пошанована. Хай учні стають вашою гордістю та натхненням!

Нехай ніколи не міліє джерело доброти, молодості та енергії. Зичимо втілення в життя всіх благородних задумів, невичерпних духовних сил, благополуччя, стабільності, креативності і міцного здоров'я.

Нехай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива!

Олена Урдей, начальниця відділу освіти Сколівської районної державної адміністрації

Ліліана Іванютенко, завідувачка районного методичного кабінету

Йосип Марусяк, голова Сколівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України