Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Козівський ОНЗЗСО І-ІІІст.-ліцей отримав новий «Школярик»

Дата: 28.04.2020 15:54
Кількість переглядів: 111

Вкотре завдяки спільній  роботі Львівської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки поповнюється  автопарк закладів загальної середньої освіти Сколівщини  новим «Школяриком».

У межах обласної Програми розвитку освіти Львівщини та консолідованій позиції керівництва району, Козівської сільської ради на умовах 30% співфінансування        27 квітня 2020 року Козівський ОНЗЗСО І-ІІІст.-ліцей імені Михайла Гаврилка при Львівському національному університеті імені Івана Франка Сколівської районної ради Львівської області отримав новий шкільний спеціалізований автобус «ATAMAN» D093S201 (з повним приводом), 31 посадкових місць.

Новий транспортний засіб використовуватимуть не лише для щоденного довезення дітей до школи. Ним учні також зможуть виїжджати на екскурсії та в інші населені пункти для участі у змаганнях, конкурсах та олімпіадах.