День цивільного захисту у Тухлянському ОНЗЗСО І-ІІІ р.

У лютому 2019 року у Тухлянському ОНЗЗСО І-ІІІ р.- гімназії  проведено  показовий День цивільного захисту.  У заході взяли участь  заступник начальника Сколівського районного відділу ДСНС у Львівській області, майор служби цивільного захисту Урдей Андрій Іванович, представник навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності у Львівській області Наливайко Дмитро Дмитрович, методист відділу освіти Сколівської РДА Джус Володимир Андрійович, директори ЗЗСО І-ІІІ ст. Сколівського району, учасники освітнього процесу даного закладу освіти.

Розпочався день цивільного захисту загальношкільною лінійкою, на якій директор  закладу освіти Статутяк Галина Григорівна ознайомила  учасників заходу з планом роботи, а представник навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності у Львівській області Наливайко Дмитро Дмитрович розповів учням про небезпеки  сьогодення.
       Учителі предмету «Захист Вітчизни» Арендач Микола Васильович та Кокоць Наталія Іванівна з учнями 11-А класу спільно з директорами ЗЗСО І-ІІІ ст.   провели тренінгове заняття «Рятівник».
    Цікаво пройшла  тематична  вікторина «Умій допомогти собі та іншим» між командами учнів 9 класу «Скаути» та «Юні рятівниці» (класний керівник Ріжнів Світлана Михайлівна).
    Практичне відпрацювання дій учасників освітнього  процесу здійснювалося під час об’єктового тренування з евакуації учнів та персоналу закладу освіти  у випадку найбільш ймовірної надзвичайної події – пожежі, з елементами пожежогасіння.  Всі учасники освітнього процесу  за сигналами цивільного захисту діяли правильно і впевнено, продемонстрували організованість і дисциплінованість.
     Протягом  Дня  учасники заходу мали змогу переглянути виставку учнівських малюнків та стіннівок на тему «Допомогти! Врятувати! Запобігти!»
День цивільного захисту проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті. Адже, народна мудрість завжди супроводжує людське життя і гласить, що «мало любити життя – треба з ним ще й добре поводитись».