Сьогодні  в Завадківській ЗОШ відбулося святкування Дня вишиванки . Дрес -кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

Висить рушник у хаті на кілочку,
  Калина червоніє на столі,
 А біля неї – жовті колосочки,
 Мов пустотливі братики малі,
 Це все – моя земля, моя Вкраїна,
 Це рук моєї матері тепло,
 І цей рушник, яким і дочку й сина
 Благословляє мати на добро.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

У святкуванні взяли участь не лише учнів, а й усі вчителі та персонал школи.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.