Cемінар-практикум вчителів християнської етики

4 грудня 2019 року в Корчинській школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар- практикум вчителів християнської етики на тему: "Формування особи школяра на засадах християнської моралі, виховання доброти, людяності, милосердя, чесності, духовно багатої особистості, яка б усвідомлювала свою відповідальність перед Богом, народом". В роботі семінару-практикуму взяли участь методист відділу освіти Сколівської РДА Надія Миколаївна Величко та вчителі округу.

Відкритий урок відбувся у 4 класі на тему: "Вчимося бути миролюбними".
Урок побудовано із використанням освітніх новітніх технологій. Використано читання, прослуховування, перегляд Біблійних текстів, моральних оповідань, казок, пізнавальних і повчальних мультфільмів про те, як перебувати в мирі з усіма людьми та уникати конфліктних ситуацій. Цікавою була робота із складання пазлів та виготовлення голуба як символу миру.