Відділ освіти Сколівської районної державної адміністрації

Районний конкурс дитячого малюнка "Мирна Україна"

З метою стимулювання  громадянської позиції школярів та створення образу України шляхом їхнього творчого потенціалу 04 березня 2020 року на базі ОНЗ "САГ" було підведено підсумки районного конкурсу дитячого малюнка "Мирна Україна".

         У районному конкурсі взяли участь 177 учнів із 32 закладів загальної середньої освіти, а саме: Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст., Верхнячківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ", Головецької ЗОШ І-ІІІ ст., Завадківського ОНЗЗСО І-ІІІ р., Козівського ОНЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцею, Корчинської ЗОШ І-ІІІ ст., Орівського ЗЗСО І-ІІІ р., Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст., ОНЗ "САГ", Кам’янецького ЗЗСО І-ІІ р., Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст., Сколівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Труханівської ЗОШ І-ІІІ ст., Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІ ст.-гімназії, Тухольківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ", Довжківського ЗЗСО І-ІІ р., Задільського ЗЗСО І-ІІ р.,Риківського ЗЗСО І-ІІ ст., Гребенівської ЗОШ І-ІІ ст., Жупанської ЗОШ І-ІІ ст., Коростівської ЗОШ І-ІІ ст., Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. №1, Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. №2, Опорецької ЗОШ І-ІІ ст., Плав’я-Бринівської ЗОШ І-ІІ ст., Плав’я-Вадрусівського НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ", Сможенської ЗОШ І-ІІ ст., Сопітської ЗОШ І-ІІ ст., Хітарської ЗОШ І-ІІ ст., Ямельницької ЗОШ І ст., Сколівського ЗЗСО І ст., Пшонецького ЗЗСО І ст. та РБДЮТ.

           Переможцями районного конкурсу дитячого малюнка "Мирна Україна" стали:

І вікова категорія

( від 7 до 11 років)

 

І місце

- Олексик Іванна, Дьорка Семен, Мадяр Денис, учні Верхнячківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ";

- Бродич Христина, Лапундяк Василина, вихованці РБДЮТ.

ІІ місце

- Мицик Анастасія, учениця Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Дьорка Марія, учениця Верхнячківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ";

- Богенчук Ірина, учениця Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Калинів Богдан, учень Коростівської ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ місце

- Будай Діана, учениця Верхнячківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ";

- Ружилович Олександр, учень Плав’я-Бринівської ЗОШ І-ІІ ст.

- Будайчик Ангеліна, учениця Сможенської ЗОШ І-ІІ ст.;

- Ямельницька Діана, учениця Орівського ЗЗСО І-ІІ р.

 

ІІ вікова категорія

( від 12 до 16 років)

І місце

- Кузь Аміна, учениця Козівського ОНЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцею;

- Данилів Христина, учениця ОНЗ "САГ";

- Мущинка Марта, вихованець РБДЮТ

ІІ місце

- Болюк Ангеліна,учениця Орівського ЗЗСО І-ІІ р.;

- Височанська Діана, Романишин Олександра, учні ОНЗ "САГ"

ІІІ місце

- Гоїнець Людмила, учениця Головецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Ульмер Ольга, учениця Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Зелик Софія, учениця Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. №2



« повернутися до списку новин